• Studio TOP Image Zlín
  Studio TOP IMAGE Zlín

  Vítáme Vás na stránkách kosmetického a nehtového studia ve Zlíně.

  V našem studiu nabízíme kompletní péči o Vaše nehty, kosmetické ošetření a poradenství, lymfodrenáž, vizážistiku, liposukci a péči o nehty – manikůru.

 • kosmetika
  Kosmetika

  Masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění, peeling, maska, úprava obočí, výživa rtů, masáž očního okolí, maska obličeje, krku a dekoltu.

 • vizážistika
  Vizážistika

  Líčíte se často a rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Rádi Vám poradíme od nejjednoduššího až po složité, moderní líčení.

  barevná typologie
  svatební líčení
  líčení denní, večerní

 • Péče o nehty
  Péče o nehty

  Ruce velice působí na své okolí. Je jen na nás, zda pozitivně či naopak. Proto je třeba našim rukám věnovat dostatečnou pozornost a dopřát jim profesionálního pravidelného ošetřování a péče.

  manikůra
  P-shine

 • Liposukce – kavitace IMPACT
  Liposukce – kavitace IMPACT

  Technologie dneška přináší nové, šetrné a přitom všem dostupné metody odstraňování nežádoucích tukových vrstev všech partií těla. Jedná se o metodu neinvazivní bezbolestné liposukce, tzv. „kavitaci“.

Vibrační plošina – FLABELOS

CENA: 30min – 99Kč, možnost zakoupení permanentky na 5, nebo 10 vstupů.


Vibrace celého těla (anglická zkratka WBV) používají profesionálové z oblasti fitness na celém světě.

ZACHOVAT SI TĚLESNÉ ZDRAVÍ SE STALO SNADNĚJŠÍM!

Toužíte po lepší fyzické zdatnosti, po ohebnějším a pevnějším těle, ale nemáte na cvičení čas? Anebo vám v tom snad brání vaše fyzické omezení nebo problémy s páteří nebo koleny?

To není žádný problém, (díky WBV-3000) jednoduše se postavte na vibrační desku, zvolte svůj program, a nechte přístroj posilovat za vás.

Specifické vibrační působení přístroje WBV-3000 způsobuje rychlé stahy svalu, bez jakéhokoli tlaku nebo zátěže na kolena, boky a bedra. Tyto stahy mají za následek zvýšenou sílu a pevnost svalu a mají tendenci zlepšovat koordinaci. Je to o hodně snadnější cvičení a TUDÍŽ takové, ve kterém je snadnější vytrvat! Cvičení je tak lehké, že při něm můžete jen stát na WBV 3000 a dívat se na televizi, nebo muže být intenzivní, to když při stání na vibrační plošině provádíte cvičební pohyby. Oběma způsoby spálíte díky těmto svalovým stahům ohromné množství energie, které si tělo bere z tukových zásob. V důsledku toho spálí vaše tělo tuk v kratší době.

A je k tomu zapotřebí jen 10 minut cvičení 4-6 krát týdne.

DULEŽITÉ
Většina vibračních přístrojů na trhu nekmitá. WBV-3000 je kmitající vibrační přístroj!! Kmitavý pohyb má mnohem menší dopad na klouby (takže je snadno použitelný skoro pro každého) a lékaři a fyzioterapeuti ho považují za tu nejbezpečnější a nejúčinnější vibrační techniku.
Cvičení na WBV-3000 vám nabízí hodně výhod,

Vysoce účinný pro lidi trpícími bolestmi zad a kloubu a pro ty, kdo mají  problémy s artritidou

Snadné použití pro starší lidi (slabé nárazy – vysoce účinné cvičení)

Dobrý pro lidi s roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou chorobou, a podobnými poruchami (pohyb posiluje sval odpovědný za rovnováhu, zlepšuje se stabilita svalu zpevňujících páter)

Vynikající pro lyžaře (pohyby procvičují svaly a klouby potřebné pro lyžování)

ZDRAVOTNÍ přínos

Vibrační cvičení se v lékařském prostředí užívá na léčbu několika různých poruch a zranění. WBV prokázal dobré výsledky pro ty se zdravotními problémy jako je Parkinsonova choroba, roztroušená skleróza, artritida, svalové a nervové poruchy, bolest beder, osteoporóza, atd. Terapeuti na celém světě se přesvědčili o tom, že jsou vibrační plošiny významným přínosem při poúrazové rehabilitaci. Studie ukázaly pozitivní výsledky vibračních cvičení při rehabilitaci pacientu po infarktech, při nemocech srdce a  problémech s rovnováhou. WBV pomáhá snižovat účinky stárnutí, jakými je úbytek svalové hmoty a kostí. Jeho schopnost posilňovat kosti a svaly, aniž by se zatěžovaly klouby nebo vazy, z něho dělá ideální řešení pro všechny věkové kategorie.

FITNESS

S přístrojem WBV se snižuje váha rychle a snadno. Přístroj WBV je ideální pro ty, jejichž životní styl neumožňuje provádět zdlouhavá posilovací cvičení. Pomáhá vašemu tělu spalovat tuk efektivněji než běžná cvičení tím, že během cvičení vytváří rychlé izometrické stahy mnoha svalu. Tyto svalové kontrakce spalují ohromné množství energie, které si tělo bere z tukových zásob. V důsledku toho spálí vaše tělo tuk v kratší době. Nárazy jsou minimální, což je ideální pro starší lidi, kteří mají problém cvičit kvůli bolestem kolen, kyčlí a beder. Cvičení WBV zlepšuje odolnost svalu. 10 minut WBV cvičení se rovná hodině tradičního posilování!

WELLNESS

Po zdravotních účincích jakými jsou třeba snížení hladiny kortizolu (stresového hormonu), zvýšení lidského růstového hormonu (HGH), zlepšení metabolismu, stimulace hormonu jako serototin, testosteron a neurotrophin, atd., se cítíte vzpruženi, mladě, máte lepší náladu, celkově se cítíte zdravější a zárověn se vám chce žít aktivnějším životem. WBV podporuje zvýšenou cirkulaci krve, což zlepšuje okysličování buněk, ohebnost těla a hladinu energie. Není to namáhavé, působí to minimální otřesy a je to ideální pro ty, co mají nějaká tělesná omezení.

Nejdůležitejší přínosy

Spaluje tuk

Zpevňuje svaly a napíná kuži

Snižuje výskyt celulitidy a podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle

Zvyšuje sílu vašich svalů

Zlepšuje krevní oběh a odtok lymfy

Posiluje hustotu kostí a pomáhá v boji se zdravotními potížemi jako je třeba osteoporóza

Zvyšuje metabolismus, což pomáhá spalovat tuky a zvyšovat hladiny energie

Minimalizuje bolest v bedrech a kloubech

Zvyšuje lidský rustový hormon

Odolný proti stárnutí

Snížení krevního tlaku a hladiny kortizolu

Zvyšuje pružnost

Lepší smysl pro rovnováhu a koordinaci

Zvyšuje svou úroveň serotoninu a neutrophine lepší náladu a pocit pohody