• Studio TOP Image Zlín
  Studio TOP IMAGE Zlín

  Vítáme Vás na stránkách kosmetického a nehtového studia ve Zlíně.

  V našem studiu nabízíme kompletní péči o Vaše nehty, kosmetické ošetření a poradenství, lymfodrenáž, vizážistiku, liposukci a péči o nehty – manikůru.

 • kosmetika
  Kosmetika

  Masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění, peeling, maska, úprava obočí, výživa rtů, masáž očního okolí, maska obličeje, krku a dekoltu.

 • vizážistika
  Vizážistika

  Líčíte se často a rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Rádi Vám poradíme od nejjednoduššího až po složité, moderní líčení.

  barevná typologie
  svatební líčení
  líčení denní, večerní

 • Péče o nehty
  Péče o nehty

  Ruce velice působí na své okolí. Je jen na nás, zda pozitivně či naopak. Proto je třeba našim rukám věnovat dostatečnou pozornost a dopřát jim profesionálního pravidelného ošetřování a péče.

  manikůra
  P-shine

 • Liposukce – kavitace IMPACT
  Liposukce – kavitace IMPACT

  Technologie dneška přináší nové, šetrné a přitom všem dostupné metody odstraňování nežádoucích tukových vrstev všech partií těla. Jedná se o metodu neinvazivní bezbolestné liposukce, tzv. „kavitaci“.

Kurzy

Také se Vám už stalo, že jste koupila gely, se kterými se Vám špatně pracovalo? Gely byly pro Vás husté nebo naopak řídké, dělaly Vám odchlipy, zkrátka … vyhozené peníze?

Protože je naše firma Studio TOP IMAGE s.r.o. distributorem německých gelů zn. Buschmann a MagnoNails na českém trhu, nabízíme Vám přeškolení a vyzkoušení všech gelů těchto značek na individuálním semináři.

Objednání semináře na tel. 602716526 nebo e-mail  janousovaj@seznam.cz

Kurzy nehtové modeláže a nail art – 2. pololetí 2012

Termíny jednotlivých kurzů:  informace emailem janousovaj@seznam.cz

V ceně kurzu je pracovní materiál, občerstvení a certifikát.

Školení probíhá formou workshopu, ukázky + vlastní práce na tipech.

Místo konání:

Studio TOP IMAGE, Dlouhá 5136 (MAXIM), Zlín 760 01

  

Přihlášky telefonicky nebo emailem

Jarmila Janoušová – tel. 602716526, email: janousovaj@seznam.cz

Aranka Plášková   – tel. 777109771, email: aplaskova@tiscali.cz

Využijte mimořádné nabídky 2 kurzy za 1 cenu

Kurzy –  Modeláž nehtů

1. Modeláž nehtů I.

Kurz pro začínající nehtové designérky.

V tomto kurzu se seznámíte se základy gelové modeláže na tipy. Naučíte se, jak připravit přírodní nehet před modeláží, aby nevznikaly odchlipy, nanášení gelů, vytváření C oblouku.

Poznáte různé tvary tipů a stavebních gelů.

2. Modeláž nehtů II.

Kurz je určen pro toho, kdo má alespoň minimální znalosti o modeláži nehtů. Budeme se zabývat odstraňováním problémů při modeláži – odchlipy, tvar nehtů, správný C oblouk apod.

Budeme pracovat s německými gely zn. Buschmann, které mají velmi dobrou přilnavost a při dodržení správného postupu vydrží 4-6 týdnů.

Kurzy – Nail Art

1. Nail art I.

Součástí kurzu jsou základy zbobení nehtů – vytvoření francouzské manikůry, použití zdobících laků, zapíjení gelů a jiné jednodušší techniky zdobení nehtů pro začátečníky.

2. Nail art II.

Rozšíření základního kurzu Nail art I. o techniky zdobení – vodolepky, razítka, folie, kameny z gelu, magnetické zdobení, crash laky, malba gelem a akrylovými barvami, použití drcených mušlí, vkládání perleti aj

3. Čínská malba – OS

nová unikátní technologie malování dvěma barvami najednou. Jedním tahem štětce vytvoříte báječné květiny, které budou vypadat jako živé.

4. 3D zdobení – vytváření květů a lístků pomocí akrylového prášku.