• Studio TOP Image Zlín
  Studio TOP IMAGE Zlín

  Vítáme Vás na stránkách kosmetického a nehtového studia ve Zlíně.

  V našem studiu nabízíme kompletní péči o Vaše nehty, kosmetické ošetření a poradenství, lymfodrenáž, vizážistiku, liposukci a péči o nehty – manikůru.

 • kosmetika
  Kosmetika

  Masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění, peeling, maska, úprava obočí, výživa rtů, masáž očního okolí, maska obličeje, krku a dekoltu.

 • vizážistika
  Vizážistika

  Líčíte se často a rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Rádi Vám poradíme od nejjednoduššího až po složité, moderní líčení.

  barevná typologie
  svatební líčení
  líčení denní, večerní

 • Péče o nehty
  Péče o nehty

  Ruce velice působí na své okolí. Je jen na nás, zda pozitivně či naopak. Proto je třeba našim rukám věnovat dostatečnou pozornost a dopřát jim profesionálního pravidelného ošetřování a péče.

  manikůra
  P-shine

 • Liposukce – kavitace IMPACT
  Liposukce – kavitace IMPACT

  Technologie dneška přináší nové, šetrné a přitom všem dostupné metody odstraňování nežádoucích tukových vrstev všech partií těla. Jedná se o metodu neinvazivní bezbolestné liposukce, tzv. „kavitaci“.

Bodyter

Vyzkoušejte nejnovější metodu formování postavy!

Co je Bodyter?

Bodyter je přístroj založený na termostimulačním principu, tedy působí na vybrané části těla tepelným zářením a zároveň vyvolává svalovou reakci. Působením přístroje dochází k rozkladu a odplavení tukových buněk, zpevnění těla a formování postavy. Vhodným způsobem napomáhá léčbě poporodních stavů, je výborným léčebným doplňkem při bolestivých otocích. Velmi dobře napomáhá regeneraci svalstva u sportovců.

S Bodyterem tedy dosáhnete zeštíhlení postavy, zpevnění svalstva, lepší cirkulace oběhové soustavy, utlumení bolesti a strnulosti svalstva a celkové regenerace vůbec. Pokud nemáte čas, nebo motivaci chodit do fitcentra, případně máte potíže s regenerací, chcete dosáhnout ideální postavy nebo potřebujete napomoci léčbě některých svalových onemocnění, Bodyter je ideálním řešením!