• Studio TOP Image Zlín
  Studio TOP IMAGE Zlín

  Vítáme Vás na stránkách kosmetického a nehtového studia ve Zlíně.

  V našem studiu nabízíme kompletní péči o Vaše nehty, kosmetické ošetření a poradenství, lymfodrenáž, vizážistiku, liposukci a péči o nehty – manikůru.

 • kosmetika
  Kosmetika

  Masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění, peeling, maska, úprava obočí, výživa rtů, masáž očního okolí, maska obličeje, krku a dekoltu.

 • vizážistika
  Vizážistika

  Líčíte se často a rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Rádi Vám poradíme od nejjednoduššího až po složité, moderní líčení.

  barevná typologie
  svatební líčení
  líčení denní, večerní

 • Péče o nehty
  Péče o nehty

  Ruce velice působí na své okolí. Je jen na nás, zda pozitivně či naopak. Proto je třeba našim rukám věnovat dostatečnou pozornost a dopřát jim profesionálního pravidelného ošetřování a péče.

  manikůra
  P-shine

 • Liposukce – kavitace IMPACT
  Liposukce – kavitace IMPACT

  Technologie dneška přináší nové, šetrné a přitom všem dostupné metody odstraňování nežádoucích tukových vrstev všech partií těla. Jedná se o metodu neinvazivní bezbolestné liposukce, tzv. „kavitaci“.

Kosmetika

Diagnostika pleti přístrojem MC750

Diagnostický přístroj MC750 umožňuje přesné zjištění UV faktoru, hydratace a kožního mazu pokožky, tedy hodnot, které značně ovlivňují stav pleti. Známe-li tyto údaje, můžeme nejen zvolit nejvhodnější ošetření, ale zároveň i předejít vzniku nežádoucích reakcí pleti.

Po vyhodnocení údajů máme k dispozici skutečný stav Vaší pleti a můžeme Vám pomoci s výběrem kosmetických přípravků vhodných právě jen pro Vás.

Kompletní ošetření pleti zahrnuje:

 • odlíčení a povrchové čistění pleti
 • peeling obličeje a dekoltu
 • hloubkové čištění pleti
 • úprava a barvení obočí a řas, depilace chloupků
 • tonizace pleti
 • ošetření laserem, včetně použití laserové kosmetiky
 • kosmetická masáž obličeje a dekoltu
 • použití pleťové masky dle typu pleti
 • aplikace krému a konečná úprava obličeje
 • doporučení a vzorky krémů pro domácí ošetření

Ošetření pleti provádíme kosmetikou Alcina nebo SynCare.

Druhy kosmetického ošetření:

Čistící kůra

 • ošetření zaměřené na hloubkové čištění pleti, zklidnění a zmatnění nečisté pleti s akné

Kompletní kůra

 • celkové regenerační a relaxační ošetření vhodné pro všechny typy pleti

Kolagenová kůra

 • kompletní ošetření zaměřené na vyhlazení, vypnutí a hydrataci pleti Kolagenovou vlies-maskou

Liftingová kůra

 • efektní liftingové ošetření vhodné pro vyhlazení a projasnění zralé a náročné pleti

Depigmentační kůra

 • ošetření pleti s pigmentovými skvrnami, doporučení vhodných přípravků pro domácí péči

Kůra pro pleť s kuperózou (rozšířenými žilkami)

 • šetrné kosmetické ošetření pleti s kuperózou, doporučení vhodných přípravků pro domácí péči

Depilace teplým voskem a cukrovou pastou

Odstraňování chloupků teplým voskem je nejznámější a nejrozšířenější metodou současnosti. Po depilaci ošetřujeme pokožku vhodnými přípravky proti růstu chloupků a se zklidňujícími účinky.

Zásadou depilace cukrovou pastou je, že pasta či gel obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulu, který změkčí a uvolní. Proto se depilace stává méně bolestivou nebo úplně bezbolestnou. Odstraňují se i krátké chloupky 2-3 mm, pasta je schopná odstranit i podélně zarostlé chloupky.

PANDHY’S depilační cukrová pasta odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (má exfoliační efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto se může používat i na psoriázu a ekzémy.

Protože je méně bolestivá, doporučuje se používat na citlivější partie těla – podpaží, třísla, brazilská depilace.

BIOSTIMULAČNÍ LASER – regenerace pleti

Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Použití laseru – jednorázově nebo v kůrách:

 • léčba akné
 • odstranění vrásek a celková regenerace pleti
 • ošetření jizev
 • hojení oparu
 • strie, celulitida
 • zklidnění pokožky po depilaci, hloubkovém čištění pleti

Úprava, barvení obočí a řas

Obočí je rámcem nadočnicového oblouku a je důležitou součástí celkového vzhledu a do značné míry ovlivňuje i výraz obličeje, vytváří jeho charakteristiku.

Vhodným formováním je možné obočí a zároveň celý vzhled vylepšit, ale je vhodné zachovat jeho přirozený tvar.

K barvení obočí a řas používáme barvy Alcina.

Na obočí doporučujeme barvu světle hnědou, hnědou až hnědočernou. Barvy se volí dle barevného typu klientky, většinou by měly korespondovat s barvou vlasů.

Na řasy používáme barvu černou nebo efektní modročernou.

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou křivku řas. Oči jsou opticky zvětšené, řasy více viditelné.

Trvalá na řasy se doporučuje u těch žen, které mají řasy rovné nebo krátké. Výrazného efektu se dosáhne i u velmi krátkých nebo řídkých řas.

Trvalá na řasy vydrží cca 2 měsíce.

Trvalou na řasy provádíme přípravky zn. Thuya Professional.

Prodlužování řas

Základní funkcí řas je ochrana očí. Jejich další úlohou je dodat pohledu výraz. Dlouhé řasy s ladnou křivkou a intenzivní barvou dokáží náš pohled rozzářit.

V případě řídkých či velmi krátkých řas existuje řešení – permanentní prodlužování řas.

Permanentní prodlužování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoliv délky. Jedná se o řasy syntetické, které se aplikují na řasy přírodní a to metodou „řasa na řasu“, to znamená, že každá jednotlivá syntetická řasa kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje.

Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou elegantní.

Prodloužené řasy mají trvanlivost dva až pět týdnů, je nutné absolvovat každé tři týdny udržovací ošetření v závislosti na přirozeném růstu řas.

Chemický peeling

Pociťujete první příznaky stárnutí kůže? Máte poškozenou pokožku například vlivem slunečního záření? Trápí vás první vrásky či drobné jizvičky? Chcete se zbavit hrubé nebo mastné kůže? Vyzkoušejte chemický peeling!

Jde o neinvazivní, bezbolestnou proceduru, kdy pomocí ovocných kyselin dosahujeme vynikajících výsledků při hojení a regeneraci pokožky. Nanesením ovocné kyseliny na pokožku a následným neutralizováním, dochází ke zpevnění kůže, k jejímu zjemnění a zvláčnění. Procedurou také docílíme jednotného zbarvení a výrazu pokožky.

Jednoduše řečeno, ovocné kyseliny rozrušují staré povrchové poškozené vrstvičky pokožky a napomáhají k její úspěšné regeneraci. Vhodná je kombinace s ošetřujícími laserovými maskami nebo speciálními antibiotickými krémy, které vedou k požadovanému výsledku. Vyzkoušejte jedinečné účinky chemického peelingu, přijďte se k nám přesvědčit na vlastní kůži!

Mezoterapie

Účinná, minimálně invazivní technologie omlazování, přináší svůj úspěch v podstatě okamžitě, bez čekání a většího množství zásahů. Jedná se o metodu injekční nebo přístrojovou, kdy se zhruba do hloubky 4mm pod kůži vpravuje léčebný roztok, podporující tvorbu kolagenu elastinu a nových buněk, což vede k její regeneraci, napnutí a vyhlazení vrásek. Metoda se zpravidla užívá v partiích krku a dekoltu, obličejových částí nebo obličeje celého a horní strany paží.

Zpočátku terapie postačí jeden až dva zákroky, později se celá procedura opakuje přibližně jedenkrát za rok, blíže lze určit po konzultaci s lékařem, která je v případě mezoterapie nezbytná. Chcete vypadat svěží, získat mladiství vzhled, ale nechcete čekat na výsledky dlouhodobé terapie? Svěřte se do rukou odborníků, mezoterapie přináší své ovoce již velice brzy!