• Studio TOP Image Zlín
  Studio TOP IMAGE Zlín

  Vítáme Vás na stránkách kosmetického a nehtového studia ve Zlíně.

  V našem studiu nabízíme kompletní péči o Vaše nehty, kosmetické ošetření a poradenství, lymfodrenáž, vizážistiku, liposukci a péči o nehty – manikůru.

 • kosmetika
  Kosmetika

  Masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění, peeling, maska, úprava obočí, výživa rtů, masáž očního okolí, maska obličeje, krku a dekoltu.

 • vizážistika
  Vizážistika

  Líčíte se často a rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Rádi Vám poradíme od nejjednoduššího až po složité, moderní líčení.

  barevná typologie
  svatební líčení
  líčení denní, večerní

 • Péče o nehty
  Péče o nehty

  Ruce velice působí na své okolí. Je jen na nás, zda pozitivně či naopak. Proto je třeba našim rukám věnovat dostatečnou pozornost a dopřát jim profesionálního pravidelného ošetřování a péče.

  manikůra
  P-shine

 • Liposukce – kavitace IMPACT
  Liposukce – kavitace IMPACT

  Technologie dneška přináší nové, šetrné a přitom všem dostupné metody odstraňování nežádoucích tukových vrstev všech partií těla. Jedná se o metodu neinvazivní bezbolestné liposukce, tzv. „kavitaci“.

Liposukce – kavitace IMPACT

Vybavuje se vám při vyslovení slova „liposukce“ složité papírování, běhání po lékařích, čekání při objednávkách? Děsíte se nepříjemných chirurgických zákroků a leckdy špatně se hojících ran? Nemusíte! Technologie dneška přináší nové, šetrné a přitom všem dostupné metody odstraňování nežádoucích tukových vrstev všech partií těla.

Jedná se o metodu neinvazivní liposukce, tzv. „kavitaci“. Pomocí unikátního přístroje Impact se vysílají ultrazvukové vlny přímo do konkrétní partie těla, kde jejich působením dochází k rozkladu nechtěných, přebytečných tukových zásob. Ošetření je bezbolestné, šetrné a výsledky se dají zaznamenat již po prvním sezení.

Kavitace s elektropolací pomocí přístroje Impact dosahuje při každém ošetření hned trojího účinku: Zmenší nahromaděný tuk, zpevní povislou kůži a zmírní projevy celulitidy. Zapomeňte na bolest, stres a čekání, využijte snadného způsobu odstranění tuku a ošetření pokožky bezbolestnou, dostupnou a účinnou metodou!

Cena: 30 min. kavitace – 1500 Kč

40 min. kavitace – 2000 Kč

60 min. kavitace – 2500 Kč

Ke každé kavitaci je 20 min. lymfodrenáže ZDARMA.