• Studio TOP Image Zlín
  Studio TOP IMAGE Zlín

  Vítáme Vás na stránkách kosmetického a nehtového studia ve Zlíně.

  V našem studiu nabízíme kompletní péči o Vaše nehty, kosmetické ošetření a poradenství, lymfodrenáž, vizážistiku, liposukci a péči o nehty – manikůru.

 • kosmetika
  Kosmetika

  Masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění, peeling, maska, úprava obočí, výživa rtů, masáž očního okolí, maska obličeje, krku a dekoltu.

 • vizážistika
  Vizážistika

  Líčíte se často a rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Rádi Vám poradíme od nejjednoduššího až po složité, moderní líčení.

  barevná typologie
  svatební líčení
  líčení denní, večerní

 • Péče o nehty
  Péče o nehty

  Ruce velice působí na své okolí. Je jen na nás, zda pozitivně či naopak. Proto je třeba našim rukám věnovat dostatečnou pozornost a dopřát jim profesionálního pravidelného ošetřování a péče.

  manikůra
  P-shine

 • Liposukce – kavitace IMPACT
  Liposukce – kavitace IMPACT

  Technologie dneška přináší nové, šetrné a přitom všem dostupné metody odstraňování nežádoucích tukových vrstev všech partií těla. Jedná se o metodu neinvazivní bezbolestné liposukce, tzv. „kavitaci“.

Lymfodrenáž – přístrojová lymfatická masáž

Přístrojová lymfodrenáž je moderní, stále častěji užívaná metoda masáže, která svou účinností napomáhá detoxikaci organizmu a vede jak k celkovému zlepšení fyzické kondice, tak k regeneraci pokožky a odstranění celulitidy. Jak to celé funguje?

Speciální přístroj pomocí návleků vyvolává na požadovaných místech těla předem určený, dle potřeby nastavitelný tlak, který se v intervalech opakuje. Tlaková vlna pozvolna doznívá, nahrazuje ji pak další. Takováto masáž je bezbolestná, velmi účinná a příjemná. Zřídkakdy vyvolává nepříjemné pocity, pak stačí upravit intenzitu masáže, tlakových vln. Odezva zákazníků je vynikající, přístrojová lymfodrenáž je účinnou, bezbolestnou variantou nejen pro zmírnění či odstranění „pomerančové kůže“, také napomáhá k celkové regeneraci organismu.