• Studio TOP Image Zlín
  Studio TOP IMAGE Zlín

  Vítáme Vás na stránkách kosmetického a nehtového studia ve Zlíně.

  V našem studiu nabízíme kompletní péči o Vaše nehty, kosmetické ošetření a poradenství, lymfodrenáž, vizážistiku, liposukci a péči o nehty – manikůru.

 • kosmetika
  Kosmetika

  Masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění, peeling, maska, úprava obočí, výživa rtů, masáž očního okolí, maska obličeje, krku a dekoltu.

 • vizážistika
  Vizážistika

  Líčíte se často a rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Rádi Vám poradíme od nejjednoduššího až po složité, moderní líčení.

  barevná typologie
  svatební líčení
  líčení denní, večerní

 • Péče o nehty
  Péče o nehty

  Ruce velice působí na své okolí. Je jen na nás, zda pozitivně či naopak. Proto je třeba našim rukám věnovat dostatečnou pozornost a dopřát jim profesionálního pravidelného ošetřování a péče.

  manikůra
  P-shine

 • Liposukce – kavitace IMPACT
  Liposukce – kavitace IMPACT

  Technologie dneška přináší nové, šetrné a přitom všem dostupné metody odstraňování nežádoucích tukových vrstev všech partií těla. Jedná se o metodu neinvazivní bezbolestné liposukce, tzv. „kavitaci“.

Ošetření MESOB.T.X

Revoluční metoda bez použití jehel. Žádné vedlejších účinky. Bezpečnější než botulotoxin.

Co je MESOB.T.X?

 • MESOB.T.X je nová technika. Jedná se o aplikaci látky podobné botulotoxinu metodou neinvazivního mesoliftingu.
 • MESOB.T.X je nejnovější způsob, jak se dlouhodobě zbavit vrásek v obličeji. Tato metoda již byla vyzkoušena na světové úrovni.
 • MESOB.T.X vyhlazuje vrásky a výrazové linie bez použití jehel a tím předchází možným vedlejším účinkům spojených s aplikací botulotoxinu. Působí na pleť jemně a netoxicky, odstraňuje vrásky a předchází svalovým kontrakcím, způsobených jinými typy ošetření.

Jak ošetření probíhá?

Ošetření Mesob.t.x trvá 45 minut, během nichž provedeme peeling s ovocnými AHA kyselinami, což usnadní pronikání aktivních látek, které budeme následně nanášet pomocí techniky elektroporace.

Indikace a kontraindikace

Ošetření Mesob.t.x se může provádět na jakémkoliv typu pleti, kromě pokožky s různými podrážděními, infekcí nebo pleti s kožním onemocněním. Ošetření se neprovádí u osob trpících některou z forem rakoviny kůže.

Viditelné výsledky

Výsledky látky Mesob.t.x jsou viditelné již od prvního sezení, avšak výraznějších výsledků se dosáhne od třetího či čtvrtého ošetření. K dosažení vynikajících výsledků, doporučujeme absolvovat 4 – 6 ošetření. Mezi ošetřeními je doporučeno nechat časovou prodlevu 7-10 dnů.

Ceník Mesob.t.x

1x ošetření Mesobotoxem v délce 45 min. – 2000 Kč