• Studio TOP Image Zlín
  Studio TOP IMAGE Zlín

  Vítáme Vás na stránkách kosmetického a nehtového studia ve Zlíně.

  V našem studiu nabízíme kompletní péči o Vaše nehty, kosmetické ošetření a poradenství, lymfodrenáž, vizážistiku, liposukci a péči o nehty – manikůru.

 • kosmetika
  Kosmetika

  Masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění, peeling, maska, úprava obočí, výživa rtů, masáž očního okolí, maska obličeje, krku a dekoltu.

 • vizážistika
  Vizážistika

  Líčíte se často a rádi, ale pořád stejně? Anebo byste se chtěli líčit, ale nevíte jak? Rádi Vám poradíme od nejjednoduššího až po složité, moderní líčení.

  barevná typologie
  svatební líčení
  líčení denní, večerní

 • Péče o nehty
  Péče o nehty

  Ruce velice působí na své okolí. Je jen na nás, zda pozitivně či naopak. Proto je třeba našim rukám věnovat dostatečnou pozornost a dopřát jim profesionálního pravidelného ošetřování a péče.

  manikůra
  P-shine

 • Liposukce – kavitace IMPACT
  Liposukce – kavitace IMPACT

  Technologie dneška přináší nové, šetrné a přitom všem dostupné metody odstraňování nežádoucích tukových vrstev všech partií těla. Jedná se o metodu neinvazivní bezbolestné liposukce, tzv. „kavitaci“.

Vizážistika

Barevná typologie

Potkala jste někdy někoho absolutně nevkusně nalíčeného? Takový ten typ, kdy je někdo přelíčený až přehnaně, lidově přeplácaný nebo naopak „nedomrlý“ vzhledově chudý? Už jste si někdy všimla, že ač jindy vypadáte úžasně, dnes prostě nemůžete trefit ten správný lak na nehty, barevný odstín či styl líčení nebo dokonce oblečení? Že k vám ten či onen účes nesedí? Určitě vás někdy napadlo: „jak je to možné, co mám udělat pro to, abych vypadala stále svěží, energická a přitom působila pozitivně?“.

Američanka Carole Jacksonová přišla na to, že každého člověka lze zařadit do samostatné typové skupiny podle typu a vzhledu pokožky, vlasů, očí a dalších parametrů. Ty jsou celkem čtyři – jaro, léto, podzim a zima. V každé skupině pak převládájí ideální způsoby líčení, barvy a odstíny, stejně jako styl oblečení a dokonce i vhodné šperky. Každý typ pak má odlišný výraz a ten je potřeba uzpůsobit vašemu vzhledu a vhodně jej tak doplnit, nikoli násilím přehánět. Pamatujte, to co sluší jednomu, nemusí tak dobře fungovat druhému a naopak.

Budete-li se řídit pravidly barevné typologie podle čtvera ročních období, budete se cítit skvěle a vyrovnaně a přitom působit pozitivně na vaše okolí. Vhodný způsob líčení zdůrazní vaši krásu a půvab, vykouzlí z vás nového člověka. Svěřte se do naší odborné pěče! Pomůžeme vám zjistit, do které skupiny spadáte, co je právě pro vás to nejlepší, naučíme vás poslouchat vaše tělo. Sladíme jeho jemnou harmonii s tím správným způsobem líčení, s námi najdete ideální řešení!

Svatební líčení

V životě každé ženy je svatba jedním z nejvzácnějších dní života. Proto se přípravě svatebního dne věnuje obzvláštní pozornost. Vše musí fungovat jak má, nic nesmí „vybouchnout“. Největší důraz je samozřejmě kladen na vzhled a krásu nevěsty. Všechny nedostatky musí být skryty, pečlivě a přirozeně maskovány. Samozřejmě je třeba vyzdvihnout veškeré přednosti. Věnovat dostatečnou péči přípravě nevěsty a jejímu líčení, je velice náročné.

Naše studio Vám pomůže vykouzlit dokonalý vzhled, připravíme Vás na svatební obřad tak dokonale, abyste svou krásou okouzlila a obraz nádherné nevěsty zůstal navždy v pamětech obřadníků. Profesionální vizážistka má zkušenosti, ví přesně kam a jakým způsobem „zasáhnout“, dovede zamaskovat nedostatky a podtrhnout krásu.

Věnujte líčení stejnou péči jako samotné přípravě obřadu, nezapomeňte, nejdůležitější částí obřadu jste jen a pouze Vy a ženich! Na Vás budou upřeny lehce závistivé, leckdy slzami zastřeně, přesto kritické pohledy ostatních účastníků obřadu a Vy chcete přece vypadat nádherně! Pomůžeme Vám, přijďte se svěřit do rukou odborníků, je to přeci Vaše neopakovatelná svatba!

Líčení denní, večerní

Zásadním způsobem se liší denní a večerní líčení. Přes den je třeba vypadat svěže, energicky, pozitivně ovlivňovat okolí. Denním líčením pouze doplníme a podtrhneme vaši přirozenou krásu, nepřebíjíme vzhled. Naučíme vás každý den získat půvab a šarm, denní líčení je vesměs rychlé a praktické.

Večerní příležitosti, ať jsou to taneční či společenské akce, naopak musí zdůraznit krásu a magičnost ženy výraznějšími a sytějšími barvami líčení. Proto je příprava náročnější a může se lehce stát, že líčení přeženete nebo nedotáhnete. Naše studio vás nalíčí a připraví na společenskou akci dokonale, umocníme vaše kouzlo, dokreslíme a zvýrazníme vaše přednosti, jemně utlumíme drobné vzhledové nedostatky. S námi se ve společnosti neztratíte! Naše večerní líčení udělá z popelky princeznu!